Meçhul

5
Your Rating
Meçhul 5 ( 1 )
9
Yorumlar
Takip Et

Etrangere, Japonya’ya taşınan ve dil öğrenmek için bir liseye kaydolan 17 yaşındaki Fransız bir kız olan Yukiko “Yuko” Asai’nin hikayesini anlatıyor. Yuko, Japonca bilmediği için zorlanır ve diğer öğrencilerle bağlantı kurmakta zorlanır. Bir gün, okulun kütüphanesinde kitap okurken, sınıf arkadaşı olan Shun Kazama ile tanışır. Shun, Yuko’ya Japonca öğrenmesine yardımcı olmayı teklif eder ve ikisi yakın arkadaş olurlar.

Karakterler:

  • Yukiko “Yuko” Asai: Hikayenin ana karakteri. 17 yaşında ve Fransa’dan Japonya’ya taşınmış. Japonca öğrenmeye çalışıyor ve yeni bir ülkeye uyum sağlamaya çalışıyor.
  • Shun Kazama: Yuko’nun sınıf arkadaşı. Yuko’ya Japonca öğrenmesine yardımcı oluyor ve ikisi yakın arkadaş olurlar.
  • Kazuhiro “Kaz” Tanaka: Shun’un en iyi arkadaşı. Komik ve rahat bir kişiliği var.
  • Eriko “Eri” Sagara: Yuko’nun sınıf arkadaşı. Popüler ve güzel bir kız. Yuko’ya karşı biraz soğuktur.
  • Akira “Aki” Kobayashi: Yuko’nun sınıf arkadaşı. Utangaç ve sessiz bir kız. Yuko ile arkadaş olur ve ona Japon kültürü hakkında bilgi verir.

Temalar:

Etrangere, dostluk, aşk, aile ve kimlik gibi temaları ele alıyor. Hikaye, Yuko’nun Japonya’daki yeni hayatına uyum sağlama mücadelesine ve Shun ve diğer arkadaşlarıyla olan ilişkilerine odaklanıyor.

Meçhul Manga Kısa Özet:

Etrangere, Japonya’ya taşınan ve yeni bir ülkeye uyum sağlamaya çalışan bir Fransız kızın hikayesini anlatan duygusal ve büyüleyici bir manga. Hikaye, dostluk, aşk, aile ve kimlik gibi temaları ele alıyor. Etrangere, Japon kültürü ve diline ilgi duyan herkes için okunmaya değer bir manga.

Tür(ler)
Etiket(ler)