DMCA Bildirimi

Manga-oku.com, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar. Manga-oku.com, Fikri mülkiyet konularını çok ciddiye alır ve içerik sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya ve içeriklerinin çevrimiçi olarak yayınlanmasını yönetmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Telif hakkı koruması altındaki kitap dosyaları web sitesinde YAYINLANMAMAKTADIR. Dijital korsanlığı desteklemiyoruz. Görevimiz, kullanıcıları dünya edebiyatı yeniliklerine aşina kılmak ve telif hakkını korumaktır. Web sitemizdeki kitap parçaları, ticari fayda sağlamak amacıyla değil, diğer kullanıcıların eğlenmesi için kullanıcılar tarafından eklenmiştir. Onları sürekli kontrol etme fırsatımız yok; bu nedenle, bazı parçaların yazarın hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Telif hakkıyla korunan çalışmanızın, telif hakkı ihlali teşkil edecek şekilde kopyalandığına ve bu sitede erişilebilir olduğuna inanıyorsanız, 1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasında (DMCA) belirtildiği üzere telif hakkı temsilcimize bildirimde bulunabilirsiniz. Şikayetinizin DMCA kapsamında geçerli olması için, iddia edilen telif hakkı ihlali bildiriminde bulunurken aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekir:

Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası, ihlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın kimliği.
İhlal ettiği iddia edilen veya ihlal faaliyetine konu olan ve kaldırılacak materyalin kimliği.
Çalışmanızı ve telif hakkınızı ihlal eden materyale bağlantı verebilecek herhangi bir öğeyi tanımlamadıkları için yalnızca arama sonuçlarına olan bağlantıları kabul etmeyeceğiz. Arama sonuçlarında kaldırmamızı istediğiniz tek tek öğeleri belirlemelisiniz.

Başka bir sayfaya bağlantı gönderirseniz, lütfen hangi materyallerin telif hakkı koruması altında olduğunu açıklayın.

Adres, telefon numarası ve varsa elektronik posta adresi gibi, hizmet sağlayıcının şikayetçi tarafla iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgiler.

Şikayetçi tarafın “materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetki verilmediğine iyi niyetle inandığına” dair bir ifade:

“Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğu” ve “şikayetçi tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğuna” ilişkin beyan.

Yukarıdaki bilgiler, bu e-posta kullanılarak yazılı, faksla veya e-postayla bildirim olarak gönderilmelidir: [email protected]