Blade Note

5
Your Rating
Blade Note 5 ( 1 )
148
Yorumlar
Takip Et

Blade Note“, Tetsuo Hara ve Kajimoto Shinya tarafından yaratılan bir manga serisidir. İşte genel konusu:

“Blade Note”, ölümcül bir hastalık olan “Blade Children” tarafından işlenen cinayetlerle sarsılan bir dünyada geçer. Blade Children, nadir doğaüstü yeteneklere sahip olan ve normal insanlardan farklı olarak, birbiriyle bağlantılı bir dizi olayın merkezinde olan gizemli bireylerdir.

Ana karakterimiz Ayumu Narumi, ablası öldürüldükten sonra Blade Children’ın gizemini araştıran bir lise öğrencisidir. Ayumu, kendi yetenekleriyle ve zekasıyla, Blade Children’ın sırlarını çözmeye çalışırken, aynı zamanda onların güçlerini kullanarak işledikleri suçları durdurmayı amaçlar.

Hikaye boyunca, Ayumu, Blade Children’ın lideri olarak bilinen ve geçmişte trajik olaylara karışmış olan Hiyono Yuizaki ve diğer çeşitli karakterlerle karşılaşır. İzleyiciler, Ayumu’nun karmaşık bir öyküde yavaş yavaş gerçeği ortaya çıkarmasını ve Blade Children’ın kökenleriyle ilgili gizemi çözmesini izlerken, gerilim dolu bir maceraya tanık olurlar.

“Blade Note”, gizem, gerilim ve aksiyon dolu bir hikaye sunarken, karakterlerin derinliği ve ilişkileriyle de dikkat çeker.

Tür(ler)
Etiket(ler)